Kategoriler
Your Cart

Kabak Lifli Sabunlar

Aloe Vera Özlü Kabak Lifli Sabun Aloe Vera Özlü Kabak Lifli Sabun
Yeni
Brand: AROMATERAPİ
Aloe vera lif sabunu, temel bileşen olarak aloe vera ile yapılan bir doğal sabun türüdür. Aloe vera, iyileştirici ve nemlendirici özellikleriyle bilinen ve cilt bakım ürünlerinde popüler bir bileşen haline gelen sukulent bir bitkidir. Aloe vera lif sabunu nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleriyle b..
125,00TL
Bal Özlü Kabak Lifli Sabun Bal Özlü Kabak Lifli Sabun
Yeni -20 %
Brand: AROMATERAPİ
Bal Özlü Kabak Lifli Sabun doğal malzemelerden üretilen özel bir sabundur. Cilt bakımında kullanılan bu sabun birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Doğal kabak ve baldan elde edildiği için cilde herhangi bir zarar vermez. Aksine cilt için bazı faydaları vardır. Cilde yumuşaklık sağlayan ball..
100,00TL 125,00TL
Gül Özlü Kabak Lifli Sabun Gül Özlü Kabak Lifli Sabun
Yeni -20 %
Brand: AROMATERAPİ
Cildin Ph değerini ayarlayabilme özelliği ile ciltteki fazla yağı kontrol altına alır.Tahriş olmuş ciltlerdeki kızarıklıkları azaltır ve yok eder.Akne, egzama, dermatit gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.İltihap engelleyici özelliklere sahiptir.Cildin yenilenmesine ve sıkılaşmasına yardım..
100,00TL 125,00TL
Lavanta Özlü Kabak Lifli Sabun Lavanta Özlü Kabak Lifli Sabun
Yeni
Brand: AROMATERAPİ
Lavanta sabunu, lavantanın uçucu yağı ile aşılanan bir sabun türüdür. Lavanta yağı rahatlatıcı ve sakinleştirici özellikleriyle bilinir ve yüzyıllardır aromaterapide kullanılmaktadır. Lavanta sabunu tipik olarak çiçeksi, hafif tatlı bir kokuya sahiptir ve ayrıca kurutulmuş lavanta çiçekleri veya pee..
125,00TL
Pirinç Özlü Kabak Lifli Sabun Pirinç Özlü Kabak Lifli Sabun
Yeni -20 %
Brand: AROMATERAPİ
Kabak lifli pirinç tozu sabunu, pirinç özleri ve diğer doğal bileşenlerden yapılan bir sabundur. Bu sabun, cildinizi temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesine de katkıda bulunur. Cildin renk tonunun açılmasını destekler. Kabak lifli pirin..
100,00TL 125,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)